Sesje okolicznościowe

„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie pokazał.”
Robert Bresson

      Wykonując zdjęcia zarówno sesje dziecięce czy sesje rodzinne oraz  sesje ślubne kieruje się tymi słowami, które choć proste to  wymagają of  fotografa koncentracji i pełnego zaangażowania.

Jako fotograf staram się chwytać momenty, chwile i emocje, które towarzyszą życiu każdego z nas. Bo o wyjątkowości zdjęć decydują emocje i chwile. Najbliższe mojemu sercu są sesje dziecięce, bo to od zdjęć moich dzieci wszystko tak naprawdę się zaczęło. Ale uwielbiam także sesje rodzinne, oraz sesje ślubne bo to one są zapisem codzienności i pozwalają pokazać świat zwyczajny w sposób niebanalny.

Pracuje głównie na terenie południowej Polski w tym w województwie małopolskim (m. in. Oświęcim , Kęty  ) oraz województwie śląskim (np. Bielsko-Biała), ale na życzenie dojadę w każde miejsce.  Mieszkam w Łękach niedaleko Oświęcimia, Kęt i Bielska-Białej. Sesje wykonuje zarówno w domu u klienta jak i w plenerze.

Jestem fotografem ślubnym, wykonuje zdjęcia obejmujące, przygotowania, ceremonie, przyjęcie weselne oraz plener. Wykonuje również sesje dziecięce i rodzinne w plenerze, oraz sesje dziecięce typu lifestyle w domu u klienta.

Jeśli podoba Ci się moje spojrzenie na świat i sposób utrwalania najważniejszych momentów to zapraszam do współpracy – będzie mi bardzo miło.

Portfolio można zobaczyć również we włoskim PhotoVogue

Pozdrawiam ciepło Monika

Prawa autorskie © 2021