Sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe

 Pakiet Mini 160 zł.

Otrzymują Państwo 5 najlepszych ujęć z sesji. Każde zdjęcie jest poddane autorskiej obróbce,  kadry przekazane są na płycie DVD oraz w formie odbitek w formacie 15×21 cm. Sesja trwa zazwyczaj około 0,5 godziny. Dodatkowe ujęcia można dokupić w cenie 25 zł. za zdjęcie

Pakiet Standard 300 zł.

Otrzymują Państwo 10 najlepszych ujęć z sesji. Każde zdjęcie jest poddane autorskiej obróbce,  kadry przekazane są na płycie DVD oraz w formie odbitek w formacie 15×21 cm. Sesja trwa zazwyczaj około 1   godziny. Dodatkowe ujęcia można dokupić w cenie 25 zł. za zdjęcie

Pakiet Premium 450 zł

Otrzymują Państwo 20 najlepszych ujęć z sesji. Każde zdjęcie jest poddane autorskiej obróbce,  kadry przekazane są na płycie DVD oraz w formie odbitek . Sesja trwa zazwyczaj 1-1,5 godziny. Dodatkowe ujęcia można dokupić w cenie 25 zł. za zdjęcie.

Dodatkowe informacje:

Sesje dziecięce dotyczą dzieci powyżej 3 miesiąca życia, dzieci poniżej 3 miesiąca tylko sesje lifstyle w domu u klienta.

Liczba osób podczas sesji rodzinych maksymalnie dwóch opiekunów dorosłych, przy większej liczbie osób na zdjęciu – dopłata 50 zł.

Fotograf nie przekazuje zdjęć nie obrobionych, pozostałe ujęcia można dokupić.

Miejsce sesji wybiera klient na życzenie klienta fotograf .

Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, sesje w sobotę lub niedzielę –  dopłata 50 zł.

Odbitki wykonane są na wysokiej jakości matowym papierze jedwabnym.

Wymagana jest rezerwacja i wpłata zadatku w wysokości 10% ceny przelewem na konto

Sesje okolicznościowe /sesje lifestyle 

Pakiet Standard 400 zł. 

Otrzymują Państwo 20 zdjęć z uroczystości (to jest chrzest, urodziny, komunia, wieczór panieński). Zdjęcia przekazane zostają na płytce DVD w rozdzielczości do druku oraz zamieszczenia w internecie oraz odbitki w formacie 15×21 cm. Zdjęcia przekazane zostają poddane autorskiej obróbce graficznej mogą być kolorowe lub czarno-białe.  Wybór należ do Państwa.

Pakiet Premium 550 zł. 

Otrzymują Państwo 40 zdjęć z uroczystości (to jest chrzest, urodziny, komunia, wieczór panieński). Zdjęcia przekazane zostają na płytce DVD w rozdzielczości do druku oraz zamieszczenia w internecie oraz odbitki w formacie 15×21 cm. Zdjęcia przekazane zostają poddane autorskiej obróbce graficznej mogą być kolorowe lub czarno-białe. Wybór należy do Państwa.

Sesje ślubne

­

Cena reportażu z uroczystości oraz szczegóły są ustalane indywidualnie, albowiem każdy ma swoje własne potrzeby. Reportaż z uroczystości obejmuje zarówno przygotowania, ceremonię jak również zabawę weselną oraz plener ślubny wykonywany zazwyczaj w innym dniu niż  ślub. W swojej ofercie posiadam fotoalbumy projektowane indywidualnie dla każdego klienta w oprawie z ekoskóry, albumy tradycyjne do wklejania zdjęć oraz fotoksiążki.